| alex2009 a întrebat:

Salut am o mica problema cu firefox de exemplu cand am dat sa intru pe TPU am intrat pe google am scris TPU si am dat ente de aici incepe problema cand a intrat pe site mi-a deschis un nou tab si asta nu doresc vreau sa intre direct de pe pagina de google fara sa imi deschida un nou tab aveti idee cum fac asta? Multumesc!

3 răspunsuri:
| CosminALX a răspuns:

Verifica setarile sa nu fie alt motor de cautare si atunci cand se deschide o pagina sa nu fie alta setata.

| GeoGeo6566 a răspuns:

Intra la setari si vezi acolo, ar trebui sa intelgi fiindca de obicei e in romana daca nu revino aici

| Cosarca_Ionut_1998 a răspuns:

Pai eu iti recomanda Google Chrome!