| Onwerside a întrebat:

Salut, am o mica problema cu telefonul mobil. Am um Nokia 5310 xpress music.
I-am schimbat carcasa si butoanele, cand l-am aprins surpriza nu se mai aprindea de cat butoanele el mergea "dar nu-s e vedea"
Am zis. clar s-a dus display-ul. dupa care pun vechea carcasa si surpriza merge laughing
Merge insa... nu se aprinde total butoanele au acea luminozitate insa ecranul se vede tot pe el e ok da nu e luminat.
M-am uitat pe la afisaj pe la setarii nimic.
Am incercat sa il aduc la setariile din fabrica da imi cere un "cod pin "
si nu stiu ce sa trec. am incercat cu 1234. dar nimic
Ceva sfaturii?
Multumesc frumos, cel care ma ajuta sa ies din aceasta incurcatura ii ofer fundita happy

Răspuns Câştigător
| ταξιδιώτης a răspuns:

Codul (daca nu l-ai schimbat) este 123456 sau 000000

1 răspuns:
| Onwerside explică:

Multumesc