| andrei15261 a întrebat:

Salut. Am o pereche de casti aqyris sirius. Pana acum au mers perfect nu am avut nici o problema, dar nu stiu ce s-a intamplat deoarece se aude foarte bine daca sunetul vine din stanga sau dreapta. Daca sunetul vine din fata se aude foarte infundat. Am observat, deoarece am ascultat niste muzica si s-a auzit foarte prost, iar din software am dat partea stanga mai incet si invers. Iar dupa am intrat pe Youtube si m-am uitat la un video special 7.1 si am observat ca sunetul care venea din fata se auzea foarte infundat, dar daca venea din dreapta stanga sau spate se auzea perfect. Ce ar trebui sa fac?

1 răspuns:
| Trixt3r a răspuns:

Este posibil sa fie de la driver. E greu de spus din descrierea ta.