| SilentRp a întrebat:

Am o placa AsRock si am ceva probleme cu ea. La un momentdat nu a mai pornit pc-ul. Am fost cu el la un service unde a pornit dupa un restart de BIOS. Acum mai de curand a inceput sa ramana ceasul in urma,am facut update de bios, am formatat pc-ul dar degeaba. Am dat iarasi un restart de bios si acum merge. Sa o bag in garantie? Stiti vreun soft care face diagnoza placii de baza?

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

In cazul tau este posibil sa trebuiasca sa schimbi bateria de pe placa de baza.