| talexandru11 a întrebat:

Salut, am o placa de rețea wireless d'link airplus g510. Întrebarea: pot s-o fac sa emită? Si dacă da, cum? Mulțam

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Da sigur ca o poti face sa emita, daca placa are conectata pe ea o antenta detasabila. Nu stiu daca are si antenta integrata, dar putin probabil. Uite, ce programelul : http://www.wifihotspotcreator.com/ poti face un hotspot, adica daca ai mufa de net in pc, cu ajutorul placii de retea sa dai net mai departe.

Bft!