| GamesAndrey a întrebat:

Salut, am o placa mai veche si as vrea sa o schimb (cei care au mai vazut intrebari de la mine va rog sa nu imi sariti in gat, doar sa imi spuneti acest lucru).
Am un procesor Pentium(R) Dual-core GHz 2.40 si vreau sa stiu ce placa compatibila.
Name: Ati Radeon HD 4560
Manufacturer: ATI Technologies Inc.
Chip Type: ATI display adapter (0x9480)
DAC Type: Internal DAC(400 MHz)
Approx. Total Memory: 2813 MB
In buget as vrea sa ma incadrez in 7-8 milioane
Vreau o placa nVidia destul de buna pentru a merge Dying Light
SI VA ROG DIN SUFLETUL MEU NU SARITI IN GAT

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Nu sărim dar înțelege ca nu poți sa faci ce vrei tu. Mai bine vinde acel laptop, ca tot scoți ceva, mai strângi niște bănuți și îți iei un pc desktop pe componente.