| Gherghisan_Ionut_1999 a întrebat:

Salut, am o placa video de la AMD MSI\ATI Hd radeon 6750 1 Gb GDDR5 128 BIT, am vrut sa o instalez dar nu am mergeau driverele si in acel timp cat incercam rezolutia ecranului era foartea urata, daca ii bag driverele va fi mai bine ma refer la rezolutie sau asa vede ea indiferent? Dau funda daca ma ajutati

2 răspunsuri:
| vidii a răspuns:

Poate ai vrut sa-i bagi drivere pentru gtx titan ..pff laughing
Esti sigur ca ai instalat driverul potrivit pentru windows-ul potrivit? De unde ai luat driver-ul si ce windows ai? (32/64bit)

| Gherghisan_Ionut_1999 explică:

Am windows 7 32 bit si driverele erau de pe site-ul de la AMD. -.-