| Imaginaţie a întrebat:

Salut.Am o problema. am instalat windows 8 pe calculator, ma rog l-am bootat pe stick, a mers totul bine, cand m-a intrebat ce sa pastrez in calculator am dat : keep only personal files., si nu mi-am dat seama ca imi sterge tot C-ul (unde am programe de windows si restul.). Acum am instalat realtek pentru win 8 64 bits si inca un driver dar tot nu merge. in iconita din dreapta jos apare sa se aude dar. nu se aude. Si nu apare speakers, apare Digital Audio (S/PDIF, iar langa systems sounds, cand dau o melodie pe youtube se ridica volumul dar eu nu aud nimic.

PS: Am boxe functionale, am incercat sa conectez casti, am uninstalat driverul si l-am bagat la loc. si nimic. poate este vreo alta cale. Va rog din suflet sa imi spuneti!

1 răspuns:
| codrutz0000 a răspuns:

Du-l la un IT-st posibil sa fie de la win 8, poate nu e ceva compatibilhappyCu sistemul de sunethappy