| Ady_6190 a întrebat:

am o problemahappy am un telefon nokia 6234 si am un card in el happy si daca vreau sa bag cardul in alt telefon sau in cititor de carduri il citeste insa nu il afiseazahappy.
Care ar fi problema?

1 răspuns:
| Danynataras a răspuns:

Daca ai formatat vreodata cardul prin telefon poate sa ai surpriza sa mearga doar pe telefonul respectiv big grin ar fi o solutie big grin Daca iti arata calculatorul cardul cand il bagi incearca sa formatezi din nou cardul prin pcbig grin merge garantatbig grin fundita