| ktalyn178 a întrebat:

Salut, am o problema cand incerc sa accesez diferite link-uri din adresa de messenger. Stiti voi, link-uri de hi5, youtube, blog-uri, trilulilu, etc.

Eroarea este aceasta : http://postimage.org/image/2pkon0cv8/

Ce ar trebui sa fac ca atunci cand accesez unul din link-urile numite mai sus sa mi se deschida deja o pagina a bowser-ului si sa ma duca la adresa respectiva?

*Eroarea asta imi apare de doua saptamani, inainte nu facea asa.

Multumesc

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este din cauza Windows-ului.

In ultimele doua saptamani probabil s-au aglomerat fisierele de sistem.

Daca ai browser-ul pornit, nu iti apare eroarea nu-i asa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E din cauza numelui tau. cand intrii pe haifaiv sau scrii catalin precum ktalyn pc`ul tau nu mai suporta prostia. trebuie sa dai reboot la creier si sa iti insusesti diferite chestii de cultura generala si sa-ti upgradezi inteligenta.
pace