| DeiaDeea a întrebat:

Am o problema cu bara pe care aparea toate ferestrele de la google si yahoo si restul.a disparut.Am dus sageata jos in colt sa vad daca se schimba cursorul dar nu s-a modificat.Nu stiu cum sa o fac sa apara din nou.Va rog sa ma ajutati.

1 răspuns:
| VMM2010 a răspuns:

Poti fi mai explicit? Unde se intampla asta in browser? Daca este in browser si nu iti apar barele de meniu poti incerca sa iesi din fullscreen cu F11 daca este in fullscreen sau sa dai click dreapta pe bara si de acolo sa-ti alegi Menu Bar, Favorites Bar etc