| Raul_Barna_1994 a întrebat:

Salut.

Am o problema cu care ma lupt de cateva zile incoace. Vreau sa deschid o aplicatie si nu imi apare de loc, este prezenta in fereastra de Processes din Task manager si atat.
Folosesc windows 7. Ce am incercat pana acum:

-New task din Task manager
-Reinstall
-Run as administrator
- sfc /scannow in cmd - nu gaseste nicio problema
-UAC disabled.
-Disable la antivirus.

Mentionez ca aplicatia mergea inainte.I-am dat un reinstall si a aparut problema asta.

1 răspuns:
| alexx123456 a răspuns:

Problema poate fi de la installer. Incearca sa iei din nou installerul, poate iti lipsesc fisiere din el. Mai poate fi si rezolutia aplicatiei. Altceva nu mai am idee. Fundita?