| DjZen a întrebat:

Am o problema cu contul de Youtube, cand intru pe el totul bine si perfect dar cand vreau sa ascult o melodie nu imi merge nimic nu pot sa dau like or share. Iar apoi dupa cateva refreshuri imi apare 500 Internal Server Error A team of highly trained monkeys has been dispatched to deal with this situation.Stiti care ar putea fii problema. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Heizi a răspuns:

Poate e de la ei, ceva, poate de la browser, sterge cookies si apoi refresh sau incearca cu playerul Html5 activat http://www.youtube.com/html5, click Join the HTML5 Trial, daca vrei iar pe flash player mergi pe aceeasi pagina si dai Leave the Html5 Trial.