| Jxy a întrebat:

Am o problema cu desktopul...
Am dat un restart la laptop si cand sa redeschis desktopul era negru.Am incercat sa pun o poza dar tot asa ramanea...Am deschis o imagine in format jpg., am dat click dreapta, set as desktop background si mi-a spus ca este o eroare in sistem.
M poate ajuta cineva.
CEL MAI BUN RASPUNS PRIMESTE FUNDA!

Răspuns Câştigător
| laurentiu80 a răspuns:

E posibil ca tu sa folosesti un windows piratat, si sa se fi instalat automat prin windows update un programel care detecteaza windowsurile piratate. Daca ai windows 7 cauta pe google programul Windows 7 loader, daca ai xp cauta programul Remove Wga le gasesti si pe google. bafta

| Jxy explică (pentru laurentiu80):

De fapt windowsul meu este piratat dar mi l-a pus un programator care mi la si creckuit(adica. sa creada windowsul ca este original).....am instalat windows 7 de mult... dar acum 1 zi mi s-a inegrit ecranul
Crezi ca e un virus sau ceva de genu.

5 răspunsuri:
| Jxy explică:

Scuze...cateva greseli de scriere...Am scris prea repede si am gresit

| Jxy explică:

Windowsul meu este creackuit... dar nu pot sa pun poza de background

| laurentiu80 a răspuns (pentru Jxy):

Cauta programele alea pe care ti le-am zis eu. asa patesc toti care au windows crackuite. si dezactiveaza automatic updates.

| Jxy explică:

Mai bine spune-mi cum sa reactivez automatics updates...
Dr am spus...nu am umblat la nic..eu cred ca este un virus ..se poate?