| IoanS a întrebat:

Am o problema cu laptopul meu... Am un laptop Samsung R540 cumparat din Italia si as vrea sa gasesc driverul perfect pentru el. Laptopul are nota 4.5 la grafica si 5.3 la Gaming Graphics. Eu as vrea sa il folosesc pentru jocuri dar cand deschid jocurile, laptoupul ori are LAG foarte mare, ori se inchide. Inainte aveam ca sistem de operare Windows 7 ( nu mai tin minte care varianta) si totul mergea FOARTE bine. Acum am Windows 7 Professional si am schimbat si driverele si nu mai merge bine. Inainte rula perfect World of Warcraft (un joc foarte solicitant ) cu graficile pe low ( dar tot arata bine, si solicita mult placa video). Acum deschid jocul si calculatorul se inchide instant. FUNDA!

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Driverul "perfect" pentru el il gasesti la Samsung!

| shannygelu a răspuns:

Intra pe Samsung Italia si cauta driverele http://www.samsung.com/it/#latest-home

| IoanS explică:

Foarte bun raspuns... M-am lamurit "perfect"...