| IneedHelp1882 a întrebat:

Am o problema cu Laptopul. Tin sa mentionez ca este minilaptop si nu are toate tastele functionale gen num lk sau altele. Daca apas tasta o imi apare 9o, daca apas q imi apare 1qq si nu inteleg de ce? Am problema asta doar la tastele qwertyuiop, la restul nu am nimic. Help! Dau funda pentru cel mai explicit raspuns

3 răspunsuri:
| matrix100 a răspuns:

Eu am patit asa cand am varsat apa pe ea

| K0sti a răspuns:

Ai num lock activat!

| gir861 a răspuns:

E nou sau second. Ai stropit tastatura? L-ai folosit în atmosferă umedă sau prăfoasă? Ai măncat deasupra lui?