| Dariuspeerta a întrebat:

Salut am o problema cu memoria din C.Nu stiu ce are de imi arat ca este ocupata memoria si cand ma bag nu i-mi arat nimic am sters totul si tot imi este ocupata Va roggggg ajutor nu stiu ce sa mai fac!

3 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Refa windows-ul

| lolwut a răspuns:

Reinstaleaza windowsul, iar prima data sa instalezi antivirusul de pe un stick care e "curat" si sa scanezi, si nu mai pune CDuri vechi in cdrom

| GabyAdicaEu a răspuns:

Priul pas este sa intri la start >all programs>Acessories>System Tools >disk defragmenter (acest lucru iti elimina spatiul ocupat care este liber)