| Kulip a întrebat:

Salut am o problema cu MESSENGERU!
AM incercat si alte verisiuni dar degeaba im-i spune acest lucru
http://postimg.org/image/e9jhs4ajb/
Inainte sa duc PC la reparat imi mergea. l-am dus la reparat o saptamana am intrat dupa tel cand a ajuns pc acasa si am bag windowsu incerc sa bag adresa POC. AM asteptat 4 zile fara sa mai incerc si tot acelasi lucru PS: Codul de siguranta nu-l mai stiu am contul de 6 ani
Pe mine nu ma intereseaza mesu am steamu pe emailu acesta cu CS GO si CS 1.6... si vreau sa recuperez steamu dar.

1 răspuns:
| RoyalJakiro a răspuns:

Https://messenger.yahoo.com/
Intri pe site si te loghezi online, aici iti gasesti toate mesajele. Bafta!