| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am o problemă cu monitorul.
Când vreau să-l pornesc se aprinde făcând un sunet gen "ssssț" are timp să afișeze memoria ram, etc
Apoi se stinge și nu mai apare nimic
De la ce să fie?

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Monitorul fiind?

| FlorinCiokan a răspuns:

Despre ce memorie ram vorbesti? Monitoarele nu au memorie ram.
Pai incearca sa schimbi mufa de alimentare. Daca nu pana nu il deschizi nu ai ce face. Du-l la service.

| Krixxus a răspuns (pentru FlorinCiokan):

Mai..nu am zis ca monitorul are memorie ram
am zis ca atunci cand se deschide afiseaza ce momeria ram ( de exemplu: RAM: 2048
bla bla bla )

| FlorinCiokan a răspuns (pentru Krixxus):

Pai atunci inseamna ca Monitoru merge si e problema de la PC. schimba windows-ul si daca nu merge schimba hard-ul. cam asta cred ca e problema