| ganjafarmer1911 a întrebat:

Salut am o problema cu mp3, nu mai merge sa intru in in el in removable disk J, imi apare sa formatez dar cand dau sa formateze zice ca nu poate fi formatat si nu stiu cum sa intru in el sa schimb melodiile.

6 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Incearca sa-l formatezi din meniu.
Sau deschizi My Computer, click dreapta pe removable disk J, dai Format, selectezi quick format si dai Start. Dar cred ca varianta asta ai incercat-o si tu...
Dar cel mai indicat este sa-i dai format din meniu.

| dafa a răspuns:

Incearca click dreapta si apoi dai explore.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Katalin aceeasi problema o am si eu! Va rog Ajutatine si pe NOi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel si mie imi apare. dar l-am formatat si degeaba ca daca dau la music d ex dp mp3 imi zice ca nu este nimic in el si pe calc nu ma lasa sa intru sa adaug ceva in mp3 cryingmai e si nou mp3-ul din alta tara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel si mie imi apare.dar l-am formatat si degeaba ca daca dau la music d ex dp mp3 imi zice ca nu este nimic in el si pe calc nu ma lasa sa intru sa adaug ceva in mp3 cryingmai e si nou mp3-ul din alta tara

| Andreea22X a răspuns:

La fel si mie imi apare.dar l-am formatat si degeaba ca daca dau la music d ex dp mp3 imi zice ca nu este nimic in el si pe calc nu ma lasa sa intru sa adaug ceva in mp3 cryingmai e si nou mp3-ul din alta tara