| Alexzwow a întrebat:

Salut.

Am o problemă cu pc-ul, a mers bine la inceput dar de o lună doua la pornire imi rămân ledurile de cpu si ram aprinse pentru 30 de secunde după se sting si totul este normal pc-l merge bine, are idee cineva care ar putea fi cauza?

2 răspunsuri:
| adryang78 a răspuns:

Presupun că între timp s-a mai aglomerat, iar procesorul lucrează ceva mai mult în background să încarce toate procesele.

| Teajut123SMR1 a răspuns:

/delete in cmd apoi pui linux si ii dai si 2 palme eu l-am rezovlat multumesc frumos