| AlexDinu2002 a întrebat:

Salut.Am o problema cu pc-ul.Azi voiam sa intru in my computer, si nu stiu cum am fascut, am creat o bara cu Control panel, C, D si ce mai e in my compter.Cum as putea sa o sterg? Va rog ajutati-ma e enervanta. FUNDA

Răspuns Câştigător
| adryang78 a răspuns:

Dai click dreapta pe bara principala (cea cu butonul de start). Acolo te duci pe "toolbars" sau "taskbar", in functie de sistemul de operare. Ar trebui sa-ti apara o bara in plus bifata. Debifeaz-o.