| Dwarfie a întrebat:

Am o problema cu pc-ul meu sad > de fiecare data cand il deschid, trebuie sa astept 5 min. pentru ca reteaua de internet sa apara. Ce naiba are calculatorul? nu stiu ce sa-i fac. Ma puteti ajuta? Dau funda raspunsului care imi repara pc-ul big grin

2 răspunsuri:
| costy20 a răspuns:

Daca ai un antivirus foarte puternic si pc mai slab de asta iti face asa.

| Gabi05 a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul.
Posibil sa ai multe programe care se incarca cand deschizi windows-ul si sa aiba efect lan-ul abia dupa ce se termina de deschis acele programe