| Cry0gen a întrebat:

Am o problema cu placa audio la un laptop Acer Aspire (nu stiu exact seria). Problema e ca de la un timp nu merge sonorul, iar in setarile audio, se schimba mereu pe output, desi cred ca merge pe input.Cum fac sa-l setez? Merci!

1 răspuns:
| lolita_2380 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat sa nu imi mearga sonorul, doar ca la PC. Eu am chemat pe cineva sa mi-l faca, mi-a instala un program, tot, tot, si acum este ca nou, merge sonorul ca lumea. Sa chemi si tu pe cineva ca sa iti faca sonorul.winking