| vici30 a întrebat:

Am o problema cu programul ZDsoft screen recorder. Cand vreau sa vad ce am inregistrat pornesc fisierul video si se aude numai sunetul, in rest se vede doar un fundal verde. Care ar fi problema?

2 răspunsuri:
| Cronki a răspuns:

Daca excludem virusii, ar fi lipsa unui codec sau ("poate") placa video este mai veche si nu suporta hardware acceleration. Ar mai fi o incrucisare cu un alt dispozitiv in momentul captarii, cum ar fi camera web sau placa de captura. Cum a spus si @fly4love mai uitate o data peste setari, si daca totul e ok descarca un codec video pentru ca exista peste 300 de formate video. (K-Lite_Codec_Pack_Mega)

| fly4love a răspuns:

Poate ceva configuratii nu le-ai facut bine!