| adelinnnSt a întrebat:

Am o problema cu router tp-link.De fiecare data cand pornesc pc-ul (care e conectat prin cablu la router) nu mai am conexiune pe nici un device mobil.Care ar putea fi cauza?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ruterul este de la rcs? Daca da, cheama i pe cei de la rcs sa verifice poate trebuie sa i ti schimbe ruterul actual cu altul mai puternic, suna i si spune le situatia, ei lucreaza si sîmbăta si poate vin băietii de la firmă echipa de la tehnic, si văd ei care este cauza.

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca un update de firmware, sa vezi daca te-ajuta.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mersi pentru funda, ai rezolvat cu ruterul? Ce avea?

| gabicoo a răspuns:

Resetează router-ul. Revii la setările din fabrică. După care îl configurezi cum vrei tu.
Cei de la TP-Link au site ìn limba română. Acolo găsești documentația tehnică pentru fiecare model de router TP-Link vândut în România.