| Belea4u a întrebat:

Salut.Am o problema cu statia audio la masina.Nu imi porneste statia la rece trebuie sa se incalzeasca in masina sa porneasca, imi sta becul rosu la protectie aprins si cand merg cu masina porneste singura la un anumit timp si dupa aia merge.Ma poate ajuta cineva va rog?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai scurt la ea. Verifica mufele de alimentare, masa si tot traseul de +. Mai verifica si cablurile catre woofer si sigurantele de la statie!