| David4ever a întrebat:

Salut,
Am o problema cu un notebook (HP compaq 6400)
Am avut o eroare de windows 7( blue screen error) si am dat Disk Sanitizer din BIOS (pentru formatarea discului cu gandul ca voi sterge vechiul windows si voi instala unul nou)
Acum la pornire imi apare,, Non-System disk or disk error replace and strike any key when ready" (black screen)
Ce pot sa fac acum sa imi pot instala un sistem de operare?

1 răspuns:
| Anonimat10 a răspuns:

Easy iei un usb\dvd\cd cu respectivul windows il introduci cand ajungi la disk de acolo formetezi ca cei in bios e vrejeala. Funda?