| Ionut4895 a întrebat:

Am o problema cu un PC imi tot da BSOD-uri mereu (precizez ca i-am refacut si windows-ul de n ori si tot nimic), cineva mi-a zis ca e HDD-ul stricat dar cand i-am mutat placa video pe celalalt PC sa vezi si sa nu crezi mi-a dat iar BSOD. Deci sa inteleg ca problema e din placa video si nu HDD-ul? scuze nu prea le stiu cu calculatoarele

2 răspunsuri:
| OvidiuFlorin a răspuns:

Pai ori placa video e prea puterinica pentu pc tau,
Ori nu e compatibila cu sistemul de operare a calculatorului.
Ce placa avea inainte in pc, placa incorporata sau separată?

| Ionut4895 explică (pentru OvidiuFlorin):

Pai pe pc-ul care am mutat placa avea deja una incorporata (era destul de slaba) si am zis sa mut placa din pc-ul vechi pe celalalt ca era mult mai buna dar nu a durat mult pana cand mi-a dat fix aceiasi eroare cu BSOD ca pe pc-ul vechi