| Adrian701 a întrebat:

am o problema cu Windows Movie Maker.Imi fac un videoclip.si cand dau acolo Save in to Computer imi iese din program. oare de ce am Service Pack 3? Ce trebuie sa fac? dati-mi un site de unde pot descarca Windows Movie Maker pentru Service Pack 3 Pentru Windows XP.

Dau funda.Multumesc

2 răspunsuri:
| CryStAll_7863 a răspuns:

Nu ai nevoie de niciun Service Pack 3. Windows Movie Maker ar trebui sa te intrebe ce titlu vrei si unde sa il salveszi. poate ti-l salveaza direct. cauta in My documents-My videos si vezi daca e acolo filmul

| Agnes_7146 a răspuns:

Pai si mie mi s-a blocat cand l-am folosit dar uite : il inchizi (programul) iar apoi il deschizi iar. nu se va pierde proiectul dar il mai modifici putin iar apoi ii dai save to my computer si nu o sa se mai blocheze. daca iar sa blocheaza mai procedeaza asa inca o data si speram ca a 3-a oara sa fie cu noroc laughing