| SaraJ a întrebat:

am o problema cu Y! messenger : de cate ori incerc sa ma conectez imi da "We can't sign in into your Y! messenger. there might be a problem with your internet connection, etc etc".
Problema este ca internetul e in regula, messengerul l-am reinstalat deja si tot nu merge.
ce sa-i fac?

2 răspunsuri:
| AlexMrs a răspuns:

Se mai intampla dai un "send report error" ceva de genu. si il mai lasi putin. in scurt timp isi va reveni. am patit si eu asa. pana la urma a mers. intra de pe mail pe mess pana isi revine

| SebyMTS a răspuns:

Bună,

Ultimele versiuni de Yahoo Messenger sunt destul de problematice. Recomand să utilizezi messenger-ul gratuit Miranda IM în loc de Yahoo Messenger. Poate părea mai simplu, dar îşi face treaba mult mai bine. Link cu detalii: http://www.ultranetworks.ro/......alare.html

Succes!