| Anonym985544 a întrebat:

Salut, am o problema. Cum pot Dezinstala programele care sunt deja deschise? Ma refer la acea eroare "The action Can't Be Completed Because the File is Opend in (nume de program)"

Răspuns Câştigător
| mariusmac85 a răspuns:

Buna dimineata
Nu poti dezinstala decat dupa ce dezactivezi din startup ori prin msconfig sau prin diferite software-uri si sa dai restart si sa dezinstalezi cu revo unistaller vezi ca e si varianta portabila scrie pe google revo si intea pe primul link care iti apare si da la sectiunea download si dupa instaleaza-l. Daca nu te descurci contacteaza-ma pe privat
Sper ca am putut sa te ajut sa ai o zi buna
Marius

2 răspunsuri:
| AlecuAlex a răspuns:

Deci ori dai restart la pc/laptop ori caut Ccleaner un program foarte bun si care ajuta in mai multe situatii ori intri in tasck manager (click dreapta pe taskbar --Task Manager--Procese)si dezactivezi programu care te seaca si dupa il dezinstalezi.

| johnny01 a răspuns:

Te salut. Cauta si descarca programul CCleaner. Cu siguranta iti vei rezolva problema.