| nestiy a întrebat:

Salut, am o problema, dc cand filmez sau sunt in confa cu cineva pe skype m aud in echou? sad Va rog.

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Nu mai folosi difuzoarele calculatorului, ci folosește o pereche de caști și problema va dispărea.Succes

| Prezidentul a răspuns:

Deoarece ai odata setat in "recorder" (fraps/bandicam) ca sa iti inregistreze vocea si odata "wasapi" adica tot de pe calculator inclusiv vocea.

Scoate recordul vocii din bandicam...

| PrintesaRockChichi a răspuns:

Pentru ca fiindca. nu stiu. scuze

| PrintesaRockChichi a răspuns:

A, si pentru ca exista cineva care iti monotorizeaza orice miscare si iti asculta orice cuvant sau sunet. mereu...ar trebui sa te temi de asata. exista( ps: nu te uita noaptea sub pat)