| DareToZlatan a întrebat:

Salut am o problemă de câteva săptămâni când caut ceva pe google mi se deschide automat o bară undeva mai sus (cu un alt motor de căutare decât google) și caută acolo de asemenea mi se deschid și alte pagini cu reclame când deschid un site, știe cineva cum pot să rezolv?

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai daca esti gagauta...

http://www.epasystems.ro/adwcleaner/

| Rommeo a răspuns:

Sterge extensiile inutile din browser iar la setarile browser-ului intra la (Gestioneaza motoarele de cautare) si bifeaza google, iar pe celelalte dale x (sterge).