| seedwow16 a întrebat:

Am o problema foarte maree! Mi-am luat niste casti noi. Dupa am conectat unde trebuie sa microfonul si castile dar, nu pot auzi prin casti. La microfon am rezolvat. Dar, la casti nu auud (Am conectat totul) va roog happy

Dau funda

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Cum, unde?

| seedwow16 explică (pentru K0sti):

Mai clar, nu aud prin casti nimic. Si e conectat happy

| K0sti a răspuns (pentru seedwow16):

Unde? Concret! Trebuie sa intreb de 10 ori? Ce mufe, ce culori!

| seedwow16 explică (pentru K0sti):

Pai,mufa de culoare neagra este cea cu castile iar mufa rosie este microfonul dar, nu pot sa aud in casti. Asta e problema mea

| K0sti a răspuns (pentru seedwow16):

Nu ma intereseaza culorile mufelor de la casti, ci de la placa de sunet!

| K0sti a răspuns (pentru seedwow16):

Intra aici sa vorbim: http://www.epasystems.ro/