| NebunieLaSecunda a întrebat:

Am o problema in legatura cu ip-ul...in Local Area Conection imi arata un ip, iar pe alte site-uri gen www.ip-adress.com sau alt site imi arata cu totu si cu totul alt ip fata de ce imi arata mie in Local Area Conection, ce-i de facut?

Răspuns Câştigător
| Anonymus314 a răspuns:

Ip-ul pe care ti-l arata in LAC este un Ip intern, prin care te conectezi, iar cel care il vezi pe net este ip-ul extern: este ca si o porecla, lumea te stie cu o porecla, dar numele tau adevarat cu care te-ai nascut este altul.