| EuuRazvan1234 a întrebat:

Am o problema la calculator. Din greseala, am instalat un key logger. Cum il pot sterge?

Răspuns Câştigător
| sti a răspuns:

Vezi in Control Panel.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dezinstaleaza-l.Cam greu sa faci asta din greseala.

| EuuRazvan1234 explică (pentru darrio2007):

Cum il dezinstalez? A fost o chestie la un joc, ca sa imi fure cineva itemele. Mi-a dat un link ca sa downloadez o poza, si eu ca prostu' am downloadat-o.

| sti a răspuns (pentru EuuRazvan1234):

Vezi in Control Panel.

| sti a răspuns:

SUPERAntiSpyware Free sterge keyloggere, download aici: http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/singlefile.php?cid=159&lid=3220

| jeffdragos a răspuns:

Http://www.malwarebytes.org/downloads/
il descarci dai o scanare completa si la final bifezi sa ti le stearga din pc de tot
Bafta

| ZeXcKEReS a răspuns:

Cel mai sigur scapi de el reinstaland windowsul