| VinnieMmM a întrebat:

Salut, am o problema la Facebook, mai mereu trimit(adica se trimite automat de pe contul meu fara sa vreau) un link cu o poza de downloadat, mereu aceiasi poza, ce sa fac ca sa nu se mai intample asa?
P.S.: Link`urile sunt diferite si arata cam asa: http://www.mediafire.com/? s07cmeh9kwpp56b/Photo-1136.png

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DaYannaDG a răspuns:

Stiu ca e virus, dar nu stiu cum poti sa-l opresti.
Nu mai accesa toate link'urile si spune-le si prietenilor din lista de facebook sa faca la fel!