| Zubba123 a întrebat:

Am o problema la playstation 3. cand il pornesc apare o eroare pe ecran, ar spune ca sistemul este deteriorat si trebuie reinstalat sau ceva de genu din ce am inteles. dau pe ok se incarca pana la jumate dupa porneste din nou si o ia de la capat cu aceeasi chestie. ce pot sa fac?

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Să îl resoftezi.E singura variantă. Probabil că ai folosit jocuri contrafăcute care ți-au virusat sistemul de operare al consolei și implicti distrus.Deci se rezolva într-un service ce dispun de așa tipuri de soft.Succes