| Pecheanu_Cosmin_2000 a întrebat:

Salut.Am o problema la tastatura: unele taste se apeasa foarte usor dar nu scriu si trebuie sa apes tare pe ele.Ce e de facut?

Răspuns Câştigător
| ariamont a răspuns:

Mai intai curat-o, pentru ca e posibil sa aiba firimituri, daca obisnuiesti sa mananci la pc.
Sau poate ai varsat candva putin suc, si din cauza asta s-au lipit tastele, si de-aia nu mai functioneaza asa bine.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Schimba tastatura.

| MadRaven a răspuns:

Bună,
Aşa mai păţesc şi eu. Curăţă bine tastatura. Dacă tot mai ai probleme, schimb-o, e dusă pe lumea de dincolo laughing
Numai bine!(:

| Chamberlin a răspuns:

Probabil ai apasat mai demult prea tare pe ea si acum nu mai merge.