| leonardmihai30 a întrebat:

Salut,am o problema,mereu cand intru sa navighez pe internet (folosesc mozilla)si deschid anumite link-uri sau intru pe orice site pe langa accesarea site-ului care il doresc mi se mai deschid si alte 3, 4 pagini cu "jocuri online,pariuri sportive, etc".Cum pot sa fac sa nu mi se mai deschida si alte pagini de internet pe langa cea pe care o vreau?

Răspuns Câştigător
| IFlorin97 a răspuns:

Foloseste google crome si instaleaza aplicatia adblock pentru google crome, este chiar bun, nu mai am probleme cu reclamele enervante odata mie mi-a blocat 450 de reclame una dupa alta.