| Boss_Robert_1994 a întrebat:

Am o problema:
Mi-am luat o tableta Samsung Galaxy Tab3 si nu are limba romana in ea am intrat la setari si nu o are puteti sa ma ajutati?
Multumesc!

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai la ce-ti trebuie limba romana?

| shannygelu a răspuns:

Daca nu are atunci asteapta un update si poate sa i puna si limba romana

| euAnonim100 a răspuns:

Asteapta sa se faca (si se va face cat mai curand, pentru Samsung mai ales) un update la Android si poate atunci vei avea limba romana!

Si uite de aceea e bine sa stii engleza, oricand se poate ivi o situatie!

Sper ca te-am ajutat! Funda?

| AlinG5 a răspuns:

Daca nu are limba romana poti astepta un update al sistemului, daca nu incearca sa intri in magazin play si sa downloadezi o aplicatie care iti poate schimba limba tabletei. Multa bafta! ( funda )?