| .::CyBeR::. a întrebat:

Salut, am o problema parintii mei vor sa joace Zuma Revenge, in urma cu cateva zile mergea fara probleme, dar acum imi apare Zuma Revenge has stoped working.
OS : Windows 7 Ultimate
CPU : AMD Athlon LE-1620 2.411MHz
Memory RAM : 1GB
Motherboard:MSI
Placa Video:nVidia GeForce 8500GT memorie 512MB, 400MHz(asta e tot ce am gasit la detalii despre placa video)

Am incercat sa reinstalez, am instalat, dezinstalat, am modificat la compatibility si am pus Vista SP2.
Va rog ajutati-ma, parintii mei ma tot bat la cap ca nu stiu ce am facut la pc.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| 334499 a răspuns:

Ai pus din nou crack-ul?

| .::CyBeR::. explică:

Era deja crackuit