| WhiskeyFaraNume a întrebat:

Am o problema! Tot imi apare,orice program as deschide, o eroare:the application was unable to start correctly (0xc0000005). Flick ok to close the application. Mentionez ca nu am facut nici un fel de update, doar am dat o scanare de virusi... nu pot downloada nimic pentru ca nu imi merge nici un browser(din 5 pe cqre le am in calculator.) Scuze pt problemele de scriere dar sunt pe telefon.

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Http://answers.microsoft.com/......d70f7f9a17
Se pare că se datorează unui update M$ aplicat sistemelor „sparte" (care nu sunt originale, ci au fost hăcuite să poată trece de activare).
O „restore system" la o dată anterioară rezolvă temporar problema. Citește pe-acolo, sunt multe detalii.
Sau caută, descarcă și fă un disc cu M$DaRT.
www.sevenforums.com/software/168152-where-can-one-obtain-msdart.html

| cristimihailov a răspuns:

Salut, ai un virus.

| mihai69 a răspuns (pentru cristimihailov):

Dap... se cheamă Windows. rolling on the floor

| WhiskeyFaraNume explică:

Alooo! Aloooo! Am zis ca nu am facut windows update de 2 luni, si cum vreti sa downloadez daca nu imi merg browserele?