| claudiu2246 a întrebat:

Am o tableta E-BODA Impresspeed E352 DC,si intamplator am scapat-o pe jos, si s-a spart ecranul(de fapt nu pot folosii touch-ul).Am citit undeva ca daca imag este clara dar nu am touch trebuie schimbat doar touchul, nu intreg display-ul dar am inteles ca nu la toate tab merge.La tab mea merge schimbat doar touchul?

1 răspuns:
| Crainstorm20 a răspuns:

Du-te la un service specializat sa platesti. Daca ai garantie normala nu te acopera pentru ca tu i-ai distrus ecranul. Daca ai o garantie bonus du-o la magazinul respectiv cu garantia.
Mi se pare ca touch-ul e o folie poate sa fie schimbata. Succes! :-)