| FallInLove a întrebat:

Am o tableta Eboda impresspeed E300 la care i-am uitat modelul de deblocare si nici nu merge sa dau emailu.Am vazut pe net ceva solutii.dar pentru asta ar fi trebuit sa am taste volum si nu am..deci va intreb Nu cunoasteti vreo metoda(in afara sa merg la decodat)? Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Alexandru_Adrian_1980 a răspuns:

Mmmdea... nu gred ca e o alta solutie in afara de decodat dar sa stii ca orce tableta are butoane de volum desfa husa din spate si ai sa vezi cas acolo sunt butoanele problema e cu husa/capacu din spate nu are gauri pentru butoanele de volum