| marythebest98 a întrebat:

Salut am o tableta pc fara wireless cu android 2.1 si as vrea sa ma conectez cu ea la internet dar nu stiu cum, as dori sa cumpar un stick cu antena pentru wireless dar nu stiu daca ar functiona

2 răspunsuri:
| rraresh a răspuns:

Poti sa zici, te rog, exact ce firma si ce model de tableta ai?

| marythebest98 explică:

Omule este un ployer v5 de 4, 3 inch da eu nu l-am luat ca o tableta ci mai mult ca un e book reader. UITE ITI dau LINKUL de unde am luat-o:http://www.bazar-electro.net/......er-1125712