| madutzul a întrebat:

Am o tableta Samsung galaxy tab 3 android 4.1.2 jelly bean si vreau sa ii fac upgrade ce imi recomandati...?

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Care tab 3 ca is mai multe variante.

| darrio2007 a răspuns:

Nu te sfatuiesc.Dealtfel nu sunt inca aparute actualizari.Mai asteapta.

| Jipa95 a răspuns:

Daca tableta este inca in garantie, orice modificare adusa de tine la soft se considera ca ai umblat in ea, si pierzi garantia. Nu stiu de ce vrei sa faci acel upgrade, deoarece pe 4.1 merge orice aplicatie. Sau, daca nu vrei sa pierzi garantia, mai asteapta si tu pana ii vine update-ul la 4.2/4.4

Bft!

| madutzul explică:

Ia venitnupdateul 4.4 si 4.3

| madutzul explică:

Asta este Android 4.4.2 KitKat Firmware