| RazvanMinecraftCreeper a întrebat:

Am o tableta vonino orin hd un cablu OTG un hub USB cu 4 porturi iar trei sunt ocupate cu un stick de memorie ia celelalte doua sunt ocupate cu mouse si tastatura. A mai ramas gol un port USB si ma gandesc sa imi cumpar un incarcator cu port USB 2.0 si sa il bag in ultimul port USB. Credeti ca tableta va incarca. Dau funda celui care ma ajuta big grin.

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Pai daca-ti cumperi incarcator, folosesti incarcatorul, nu hub-ul! Pentru ce vrei tu iti trebuie hub cu alimentare!