| camionagiull a întrebat:

Salut am o unitate ce am lucrat la ea de ieri. pana azi. sa zicemhappy si cand o bag in priza ea porneste fara sa apas butonul de start cel de reset merge p. s cand apasam pe buton de start pornea atunci acum nu stiu ce are!

2 răspunsuri:
| Korrawi a răspuns:

Ai pus gresit cablurile de pleaca din carcasa si se duc in placa de baza. Ar trebui sa scrie pe ele fiecare de la ce e. In general, sunt 3. Unul pentru power, unul pentru led-ul de arata activitatea de la HDD, si celalalt pentru reset. Daca zici ca reset merge, lasa-l pe cel de reset unde e infipt in placa de baza, si schimba-le intre ele pe celelalte 2 big grin. Sper sa iti mearga happy.

| candino a răspuns:

Verifica sa nu cumva sa iti stea apasat butonul fizic de START!